Ana Sayfa

Beş Ocak Adana Kebapçısı hakkında yapılan şikayetler ve yorumlar
Şikayet Habercisi
Eğer Beş Ocak Adana Kebapçısı hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@yemeksikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Yemeki karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@yemeksikayet.com

Paranız boşa gitmesin... Beş Ocak Adana Kebapçısı için yapılan yorumlar daha kaliteli yerlerde hizmet almanızı sağlayacak ve diğer kişilere yol gösterecektir. Yorumlarınızı herkesle paylaşın. Hijyen ve temizleğe uymayanları, müşterisine güzel davranmayanları, hesabı şişirenleri herkes bilsin.
Beş Ocak Adana Kebapçısı için daha önceden bir yorum yazılmamış. Beş Ocak Adana Kebapçısı şikayet eden ilk kişi siz olun.

Şikayet Et
Google+